dárek

DÁRKOVÉ VOUCHERY

Popis

Dárkové vouchery je možné objednat na e-mailu ecklip@seznam.cz . Po přijetí vaší objednávky vám bude zasláno číslo účtu a variabilní symbol pro zaplacení. Následně vám bude voucher odeslán na e-mail, případně je možné si ho vyzvednout osobně.

CELKOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Povrchové čištění pleti, peeling, masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu, hloubkové čištění, barva řas a obočí, úprava obočí, maska, revitalizační sérum).

Cena 850 Kč

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ - KÚRA

Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí.

Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Aplikace liftingové krémové masky, revitalizační sérum.

Cena 450 Kč

ČOKOLÁDOVÉ OŠETŘENÍ ZAD

Relaxační masáž lávovými kameny s použitím kakaového oleje, čokoládový peeling, čokoládová maska na celá záda.

Cena 670 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

55ti minutová relaxační masáž lávovými kameny.

Cena 650 Kč

TRVALÁ NA ŘASY

Trvalá na řasách zdůrazní přirozenou linii Vašich řas na dobu cca 2 měsíců a do jisté míry tak nahradí i řasenku. Takto upravené řasy opticky zvětší Vaše oči a rozjasní Váš pohled. Trvalá na řasy má výrazný efekt u velmi krátkých nebo řídkých řas ale přitažlivý vzhled je zdůrazněn i u žen s přirozeně dlouhými rovnými řasami. Zvednutí a prolnutí Vašich řas, ke kterému dojde po aplikaci trvalé, zvýrazní jejich následné nabarvení.

Cena 420 Kč

V případě zájmu lze objednat voucher i na jiné, Vámi zvolené ošetření.