aromamasaz

Dárkové vouchery

Dárkové vouchery je možné objednat na e-mailu ecklip@seznam.cz Po přijetí vaší objednávky vám bude zasláno číslo účtu a variabilní symbol pro zaplacení. Následně vám bude voucher odeslán na e-mail, případně je možné si ho vyzvednout osobně.

Celkové kosmetické ošetření

-povrchové čištění pleti, peeling, masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu, hloubkové čištění, barva řas a obočí, úprava obočí, maska, revitalizační sérum) Kč 850,-

Mikromasáž očního okolí - kúra

Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí.
Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.Aplikace liftingové krémové masky, revitalizační sérum.
Kč 450,-

Diamantová mikrodermabraze

více informací >>


Elektrolifting

více informací >>


Čokoládévé ošetření zad

Relaxační masáž lávovými kameny s použitím kakaového oleje, čokoládový peeling, čokoládová maska na celá záda Kč 670,-

Relaxační masáž lávovými kameny

55ti minutová relaxační masáž lávovými kameny Kč 650,-

Aromaterapeutická masáš obličeje, šíje, hlavy a dekoltu

více informací >>


Trvalá na řasy

Trvalá na řasách zdůrazní přirozenou linii Vašich řas na dobu cca 2 měsíců, a do jisté míry tak nahradí i řasenku. Takto upravené řasy opticky zvětší Vaše oči a rozjasní Váš pohled. Trvalá na řasy má výrazný efekt u velmi krátkých nebo řídkých řas, ale přitažlivý vzhled je zdůrazněn i u žen s přirozeně dlouhými rovnými řasami. Zvednutí a prolnutí Vašich řas, ke kterému dojde po aplikaci trvalé, zvýrazní jejich následné nabarvení. Kč 420,-

V případě zájmu, lze objednat voucher i na jiné, Vámi zvolené ošetření.